landscape1.jpglandscape2.jpg

IV Gminny Konkurs Recytatorski ,,Agata Widzowska – Pasiak dzieciom "

Z okazji zbliżającego się Dnia Poezji 14 marca 2018r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kamienniku odbył się IV Gminny Konkurs Recytatorski ,,Agata Widzowska – Pasiak dzieciom". Patronat nad konkursem, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Kamienniku i Gminny Ośrodek Kultury w Kamienniku, objęła tradycyjnie Sekretarz Gminy Kamiennik pani Bogusława Zapotoczna - Pająk.

W spotkaniu uczestniczyło ok. 100 uczniów klas ,,0" - III ze szkół i przedszkoli gminy Kamiennik. Do konkursu zgłosiło się 17 osób, które zaprezentowały wybrane przez siebie wiersze Agaty Widzowskiej - Pasiak.
Na scenie wystąpili:
•    Wiktoria Chlipała –  „Ślimak na deszczu”;
•    Igi Domaradzka – „Piesek”;
•    Nina Lewicka – „Słoń Grubasek”;
•    Jakub Lis – „Osiołek”;
•    Lena Tkacz – „Głodne duchy”;
•    Sabina Jakubowska – „Na hali”;
•    Lilianna Kralka – „A to pech”;
•    Maja Kuna – „Zmiana”;
•    Amelia Pałosz – „Słoń Grubasek”;
•    Amelia Jaskot – „Wyliczanka”;
•    Jan Nosowski – „Kangur”;
•    Maja Tomczuk – „Zmiana”;
•    Hanna Berini – „Głodne duchy”;
•    Julia Harlos – „Królik u dentysty”;
•    Julia Krawczyk – „Duchy”;
•    Karol Ksiądzyna – „Kura czy jajo”;
•    Zuzanna Pogwizd – „Zakochany konik”.
Wszyscy recytatorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Laureaci konkursu: Nina Lewicka, Wiktoria Chlipała, Iga Domaradzka z kl. ,,0", Sabina Jakubowska, Amelia Pałosz, Lilianna Kralka z kl. I, Maja Tomczuk, Jan Nosowski z kl. II, Zuzanna Pogwizd i Julia Harlos z kl.III będą reprezentować nas w XVI Powiatowym Konkursie Poezji Dziecięcej w Pakosławicach

Joomla templates by a4joomla